Víkendový pobyt s jógou a mantrami

25 - 27.6.2010
      

Zveme Vás na aktivní jógový víkend do krásného nově zrekonstruovaného meditačního centra Samadhi, které založil buddhistický mnich Bhante ze Sri Lanky. Centrum Samadhi se nachází v prostorách bývalého zámku Slavín na kopci v lesích u Mělníka, je prostoupeno klidnou produchovnělou atmosférou a obklopeno nádhernou přírodou. 

Na programu budou lekce jógy (asany, dynamické energetizační cviky, pranajama, relaxační a koncentrační techniky, meditace) a zpěv indických léčivých manter. Volný čas mezi programem je možné využít k relaxaci v rozlehlém parku meditačního centra nebo procházkami po okolí.

Bhante bude během našeho pobytu s největší pravděpodobností přítomen, takže kdo bude chtít, bude se moc zúčastnit také meditace s ním.

Program začne v pátek v 18 hodin lekcí jógy, v 19.15 bude následovat večeře a poté seznámení, úvod a několik manter. Přijíždět můžete už cca od 16 hodiny a využít čas k relaxaci nebo procházce po okolí. Pokud byste nestihli jógu od 18h, můžete se přidat později nebo až na večeři. 

KDE:                     V meditačním centrum Samadhi Tupadlech u Mělníka

KDY:                     25 - 27.6. 2010 (začátek pátek večer, konec v neděli po obědě.)                      

LEKTOŘI:             Michaela Voldánová (jóga)

Leona Mantonová (mantry)

CENA:                  2200,- Kč zahrnuje:

                       -   ubytování na 2 noci v nově zrekonstruovaných a čistých prostorech ve 2, 3                           nebo 4 lůžkových pokojích. Lůžkoviny jsou k dispozici. 

                       -    plnou vegetariánskou penzi (od páteční večeře do nedělního oběda)

                       -    program jógy a manter

Pro necvičící doprovod je cena bez programu, jen za ubytování a stravu 1400,- Kč. Je také možné zúčastnit se pouze části programu. Cena nezahrnuje dopravu.

KONTAKT:          Michaela Voldánová, 774 068 809, michaela (zavinac) hariom.cz                                               Leona Mantonová, 603 951 734, leonaman (zavinac) seznam.cz

 

REZERVACE:   Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 700,- Kč buď hotově nebo na účet č. 2700035449/2010, která Vám bude vrácena, pokud pobyt zrušíte do 11.5.2010 nebo pokud za sebe najdete náhradníka. Doplatek 1500,- Kč prosím uhraďte do 18.6.2010. Jako VS uveďte Vaše datum narození bez teček a do zprávy pro příjemce Vaše jméno.

DOPRAVA:   Dopravu si zajišťuje každý účastník sám, pomůžeme Vám však při sdílení míst v autech. Do Tupadel je také možné dojet z Prahy autobusem, cesta trvá cca 1 hodinu, viz IDOS. Když pojedete v Tupadlech po hlavní silnici, přibližně uprostřed obce uvidíte směrovku s nápisem Samadhi, zde odbočíte doprava a pojedete úzkou cestou mezi skalami do kopce až dojedete k centru Smadhi, pokračujte prosím až k druhé bráně, kde je možné zaparkovat auto. Tuto trasu je možné dojít i pešky z obce, pokud pojedete autobuse nebo je možné se dohodnou na vyzvednutí autem u autobusové zastávky. 

S SEBOU:   Vezměte si prosím s sebou podložku na cvičení, deku na relaxaci, pohodlné oblečení na cvičení jógy, přezůvky nebo teplé ponožky do domu a dobrou náladu :)


PROGRAM: 


Pátek:
16 - 18 Příjezd a ubytování
18- 19:15 Jóga
19:15  Večeře 
20:30 Úvod, seznámení a mantry

Sobota:
Ranní jóga a meditace 
Snídaně 
Volno 
Zpěv manter 
Oběd 
Volno 
Odpolední jóga a meditace 
Večeře 
Zpěv manter 

Neděle:
Ranní jóga a meditace 
Snídaně 
Zakončení, sdílení a zpěv manter 
Oběd


Těšíme se na čas strávený s vámi.

Om Shanti Om

Leona & Míša
 
Ċ
Michaela Dolezalova,
28. 4. 2010 6:14