PRÁZDNINY S JÓGOU A MUZIKOTERAPIÍ
9 - 13.8. 2014

Zveme Vás na letní prázdniny s jógou a muzikoterapií pro dospělé i pro rodiny s dětmi do krásného penzionu Mlýn Kostřata, který se nachází uprostřed lesů v Jižních Čechách kousek za Příbramí.

Na programu pro dospělé budou lekce jógy (asany, jemné protahovací i dynamické cviky, dechová cvičení, relaxační a koncentrační techniky) a jemné muzikoterapeutické techniky (hudební hry pro radost a uvolnění, jednoduché písně a hra na muzikoterapeutické hudební nástroje, pohyb s hudbou, hudební relaxace a vizualizace). Prázdniny jsou jak pro dospělé bez dětí, tak i pro rodiny s dětmi. V době, kdy budou lekce pro dospělé, bude probíhat program pro děti cca od 3 let -  jógové hrátky, hudební a výtvarné aktivity, hry na louce a v lese a podobně. Program je vhodný pro všechny zájemce bez ohledu na předchozí zkušenosti se cvičením jógy či hudební dovednosti.

Volný čas mezi programem je možné využít k projížďkám na kole (cyklo trasa vede hned vedle mlýna), relaxaci na zahradě, u bazénu, nebo k procházkám po okolí.

MÍSTO:   Penzion Mlýn Kostřata, Myštice č. 1, Okres Blatná, mapy.cz. Z Prahy něco přes hodinu jízdy. Na zahradě je k dispozici pergola, bazén, stoly a dostatek místa k relaxaci a hraní.

TERMÍN:  9 - 13.8. 2014 (4 noci, začátek v sobotu odpoledne, první lekce cca v 17, konec ve středu po obědě.)

LEKTOŘI:  Anežka Šubrová (muzikoterapie)

                Michaela Doležalová (jóga) 

CENA:  4300,- Kč pro dospělé zahrnuje:

            -        ubytování na 4 noci v pěkných a čistých 2, 3 nebo 4 lůžkových pokojích s vlastním                     sociálním zařízením
            -       
plnou penzi (od sobotní večeře do středečního oběda)
            -       
program - 2 lekce denně (1 jóga a 1 muzikoterapie)

            2800,- Kč pro dospělé bez programu

            2800,- Kč pro děti do 7 let s dětskou porcí, nárokem na postel a programem

            1800,- Kč pro děti s dětskou porcí, které budou spát s rodiči na posteli nebo ve své                    vlastní postýlce, s programem

            600,- Kč pro děti s dětskou porcí, které budou spát s rodiči na posteli nebo ve své                    vlastní postýlce, bez programu

            0,- Kč pro miminka bez jídla, postele a programu

            Dopravu si zajišťuje každý účastník sám. Pomůžeme Vám při sdílení míst v autech.

REZERVACE:   Michaela, tel: 774 068 809, michaela@hariom.cz

                      Anežka, tel: 775 309 166, muzikula@gmail.com

Pro rezervaci místa prosím zašlete zálohu 1000,- Kč na účet č. 2700035449/2010, která Vám bude vrácena, pokud pobyt zrušíte do konce května 2014 nebo pokud za sebe najdete náhradníka. Jako VS uveďte prosím Vaše telefonní číslo. Doplatek je možné též uhradit na účet nebo na místě v hotovosti. Doklad o zaplacení Vám předáme na místě.

Těšíme se na čas strávený s vámi, Anežka & Míša